AbayPack E-Ticaret Kurulum Çizelgesi 

Özel istek üzerine müşterinden veri toplanacağı için hazır e ticaret altyapıları ihitiyacımızı karşılamıyor bu nedene fiyat performans olması adına WordPress tabanlı bir e ticaret kurulumu yapılacaktır.

Rapor İçeriği

  1. Site Tasarımı: İsmail Enes Ayhan 
  2. İçerik Pazarlaması: İçerik Bulutu 
  3. Backlik ve Link İnşaası: seobaz.com
  4. SEO Hizmet Bedeli
  5. Dijital Pazarlama ve Reklam Faliyetleri

Site Tasarımı: İsmail Enes Ayhan 

Özel istek üzerine müşterinden veri toplanacağı için hazır e ticaret altyapıları ihitiyacımızı karşılamıyor bu nedene fiyat performans olması adına WordPress tabanlı bir e ticaret kurulumu yapılacaktır.

Tek Seferlik Fiyatlandırma: 30.000 ₺

İçerik Pazarlaması: İçerik Bulutu 

İleri vadede oluşacak reklam maliyelerini düşürmek ve organik trafik kanadında hızlı performans alınması adına tek bir ekip elinden üretim yapılacaktır.

Fiyatlandırma: 66.000 ₺

2 Taksit 33.000 ₺ + 33.000 ₺

Backlik ve Link İnşaası: seobaz.com

Backlink, bir web sitesine dışarıdan verilen hyperlinklerdir ve internet üzerindeki sayfalar arasındaki bağlantıları ifade eder. Bu bağlantılar, kullanıcıların bir web sitesinden başka bir web sitesine geçiş yapmasını sağlar. Backlinkler, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri için hayati öneme sahiptir.

Google gibi arama motorları bu bağlantıları, bir web sitesinin otoritesini ve güvenilirliğini ölçmek için kullanır. Genel olarak, bir sitenin aldığı backlink sayısı ve kalitesi arttıkça, o sitenin arama motorlarındaki sıralaması da iyileşme eğilimindedir.

Tek Seferlik Fiyatlandırma: 14.000 ₺

Toplam Kurulum Bedeli: 110.000 ₺

SEO Hizmet Bedeli ve Üretim

SEO hizmeti, arama motorlarında üst sıralarda yer alarak organik trafik elde etmenin anahtarıdır. Aylık 16.500 ₺ bedelle profesyonel SEO hizmeti alarak, arama motoru optimizasyonu, anahtar kelime analizi, içerik geliştirme ve teknik SEO iyileştirmeleri gibi kapsamlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İlk 6 Aylık Fiyatlandırma: 16.500 ₺ sonraki dönem fiyat güncellemesi yapılacaktır. SEO çalışmasında kullanılacak olan tool ve araç ücretleri extra olarak fiyatlandırılacaktır.

SEO Danışmanlığı Aylık Fiyatlandırma: 16.500 ₺

İçerik Üretimi 6.500

Dijital Pazarlama ve Reklam Faliyetleri 

Fatih Selim Aydın tarafından planlanacak.

Kurulum Bütçe Planlaması

1. Ay: İçerik Pazarlaması: İçerik Bulutu
2.Ay: İsmail Enes Ayhan ve Backlik Link İnşaası